O FIRMIE

Witamy i cieszymy się z Państwa obecności na naszej stronie internetowej. Dzięki temu medium mamy możliwość dotarcia do Państwa z naszymi najbardziej aktualnymi propozycjami w branży akwarystycznej.

Jesteśmy pionierem w produkcji wielu elementów instrumentarium akwarystycznego. Jako pierwsi zastosowaliśmy rygory i standardy europejskie w naszej działalności mając na względzie estetykę i wysoką jakość naszych wyrobów. Rozwiązaliśmy nieustającą bolączkę polskich akwarystów, jaką był zupełny brak pokryw do akwariów, w pełni uzbrojonych i wyposażonych. Pierwsi rozpoczęliśmy także kompleksowe wyposażanie sklepów zoologicznych w specjalistyczne regały oraz niezbędny sprzęt. Wykonujemy również akwaria, pokrywy, szafki oraz oświetlenie na wymiar, z możliwością klejenia akwarii u klienta.

Aquaboro jest firmą obecną na całym rynku europejskim. Odbieramy dowody uznania i sympatii naszych klientów i dla nich dokładamy usilnych starań aby nasza produkcja była coraz doskonalsza,a satysfakcja naszych klientów jest dla nas najwyższym wyróżnieniem. Dla jej pełniejszego spełnienia organizujemy sieć sklepów zoologicznych a nasze wyroby można nabyć w dobrych i liczących się w branży sklepach zoologicznych.

Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie u nas coś dla siebie a nowoczesny i prosty w obsłudze system sprzedaży ułatwi Państwu dokonanie wyboru i uprości zakup. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą produkcyjną zamieszczoną na tej stronie.

Wybierając nasze produkty klient ma możliwość dostosowania ich do swoich najbardziej wyrafinowanych potrzeb. Wykonujemy bowiem akwaria na dowolny wymiar i kształt, dopasowując do nich pokrywę oświetleniową o odpowiedniej ilości świetlówek, a także szafki pod akwarium w wybranym kolorze. Dopełnieniem całości będzie dobór odpowiednich filtrów, takich jak EHEIM, Fluval, grzałek Jager lub Tetra, jak również wielu innych drobiazgów, które pozwolą Państwu szybko, pięknie i profesjonalnie urządzić każdy zbiornik.

W dokonaniu właściwego wyboru pomogą państwu profesjonaliści, których wiedza i doświadczenie zostały wielokrotnie potwierdzone w kraju i na świecie. Wiele radości i satysfakcji z posiadania naszych wyrobów życzy zarząd AquaBoro.